Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

Spotkania pieszych pielgrzymów na Jasną Górę i zarazem przygotowania do zbliżającej się 35 Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymi na Jasną Górę odbywają się w  każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 18.00 na Mszy Świętej w Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia.

Najbliższe spotkania:

30.07.2015 r. godz. 18.00 Msza Święta, 18.30 spotkanie w Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

Aktualności, zdjęcia, opowieści pielgrzymów znajdziesz na naszej facebookowej grupie

Piesza Pielgrzymka Wrocławska Grupa 4 Ziemia Oławska

Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę.

pielgrzymka.pl

Wszelkie niezbędne informacje potrzebne początkującym pielgrzymom znajdziesz tutaj.

vademecum pielgrzyma

Jeśli masz pytania, zastanawiasz się czy wyruszyć z nami na pielgrzymi szlak albo chciałbyś pomóc w organizacji i przyłączyć się do służb grupy napisz do nas na facebooku lub na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZAPISY NA TEGOROCZNĄ PIELGRZYMKĘ

• Zapisy na pielgrzymkę odbędą się w parafii NMP Matki Pocieszenia w Oławie,
    pl. Kolbe 1 w dniach 28.07 - 30.07 godz. 17.00 - 19.00.

• Spotkanie informacyjne dla wszystkich pielgrzymów odbędzie się 30.07 o godz. 18.00 Msza Święta, 18.30 Spotkanie. w Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia

KOSZT

• Koszty pielgrzymki w tym roku wynoszą:

dla dzieci i młodzieży do ukończenia gimnazjum włącznie – 85zł,

dla pozostałych uczestników – 95zł.

• W przypadku uczestnictwa powyżej trzech i więcej osób z jednej rodziny (np. brat, siostra i rodzice) przewidziane są zniżki. Więcej informacji u ks. przewodnika danej grupy.
  • Koszt pielgrzymki „jednodniowej”

1 DZIEŃ = 17 ZŁ, 2 DNI = 27 ZŁ, 3 DNI = 37 ZŁ, 4 DNI = 47 ZŁ, 5 DNI = 57 ZŁ, 6 DNI = 67 ZŁ, 7 DNI =77 ZŁ DZIEŃ = 17 ZŁ, 2 DNI = 27 ZŁ, 3 DNI = 37 ZŁ, 4 DNI = 47 ZŁ, 5 DNI = 57 ZŁ, 6 DNI = 67 ZŁ, 7 DNI =77 ZŁ

• Dodatkowe koszty

Autobus z Oławy do Wrocławia w niedziele rano 2.08 - 8 zł.

Autobus z Częstochowy do Oławy - 35 zł.

DUCHOWI PIELGRZYMI

• Duchowi pielgrzymi zapisują się w swoich parafiach rodzinnych – koszt 7 zł (ofiara za materiały modlitewne i znaczek)
  • Duchowych pielgrzymów z parafii NMP Matki Pocieszenia oraz wszystkich chętnych zapraszamy na wspólną modlitwę (Apel Jasnogórski, wspólne czuwanie, rozważania pielgrzymkowe) o godz.  20.30 w kościele św. Rocha w Oławie.