Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

Intencje mszalne 17.06. – 23.06.2018r.

NIEDZIELA 17.06.

7:00 1. Przebłagalno – wynagradzająca za grzechy nieczystości w Rodzinie.

8:30 1. ++ Eugenia, Marianna, Karol, Michał, Antoni z Rodziny MAZUR.

10:00 1. + Franciszka (f) MURZYN – 25. rocz. śmierci; + Łukasz IGNATOWICZ – 28. rocz. śmierci.

 

 

11:30 Msza św. zbiorowa:

  1. Dziękczynno-błagalna w intencji Natalii HAPONIK z okazji 1. rocz. Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
  2. Dziękczynno-błagalna w intencji Michaliny WODZINOWSKIEJ z okazji 1. rocz. Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
  3. Dziękczynno-błagalna w intencji Jana BUCHOWSKIEGO, Józefa PEREGUDOWSKIEGO i Szymona ADWENTA (LSO) z okazji rocz. Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
    1. W intencji wszystkich Dzieci, i Młodzieży i za ich Rodziców.
    2. W intencji duchowych i materialnych ofiarodawców kościoła św. Józefa i Sanktuarium.
    3. + Władysława SZTYPA – 30. dzień po pogrzebie – int. od Uczestników pogrzebu.
    4. + Teresa STĘPIEŃ  – 30. dzień po pogrzebie – int. od Uczestników pogrzebu.
    5. + Józef IDZI - 30. dzień po pogrzebie – int. od Uczestników pogrzebu.
    6. + Dymitr PERNEROWSKI.
      1. + Maria PAPIERZAŃSKA.
      2. + Maria KARPIŃSKA – 6. rocz. śmierci; + Tadeusz KARPIŃSKI.
      3. + Halina CHRZANOWSKA – 6. rocz. śmierci; ++ z Rodziny – msza z okazji Imienin; ++ Antoni, Władysław, Anna.
      4. + Rozalia KMIEĆ – 7. rocz. śmierci; ++ z rodziny: Jan, Czesław, Łukasz.

13:00 1. Dziękczynno – błagalna w intencji ks. Neoprezbitera Dariusza ZYŚK, za Jego Najbliższych.

2. Dziękczynno – błagalna w intencji Rodziny KOWALCZYKÓW: Joannę i Andrzeja, Katarzynę, Aleksandrę i Jakuba, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Św. oraz opiekę NMP Matki Pocieszenia.

3. Dziękczynno – błagalna w intencji ks. Wiesława IGNATOWICZA, z okazji 25. rocz. święceń kapłańskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Św. oraz opiekę NMP Matki Pocieszenia.

4. ++ Jakub SANCEWICZ – 5 miesięcy po śmierci; + Daniela (f) SANCEWICZ – 16. rocz. śmierci; ++ Zofia, Stanisław, Justyna, Mateusz, Aniela, Bolesław, Izabela, Roman, Leokadia.

19:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 17. greg.

PONIEDZIAŁEK 18.06.

6:30 1. + Zdzisław HARĘZGA – 18. greg.

18:00 1. + Krzysztof KŁOSOWSKI – 1. rocz. śmierci; ++ z Rodziny SZCZEPKOWSKICH i KŁOSOWSKICH.

2.  + Władysław PASZTETNIK.

WTOREK 19.06.

6:30 1. + Zdzisław HARĘZGA – 19. greg.

18:00 W intencjach nowennowych.

 

ŚRODA 20.06

6:30 1. Przebłagalno – wynagradzająca za grzechy nieczystości w Rodzinie.

18:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 20. greg.

2. + Piotr STARMACH – 4. rocz. śmierci; + Zofia CZEREWKO – 21.  rocz. śmierci; ++ Stefania, Irena, Alina, Jadwiga, Roman, Jan, Jakub, Józef.

CZWARTEK 21.06.

6:30 1. + Anna – 21. rocz. śmierci; ++ Jan, Ludwik; ++ z Rodziny.

18:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 21. greg.

2. + Justyna – Mama – 30. rocz. śmierci; + Władysław; ++ z Rodziny.

PIĄTEK 22.06.

6:30 ++ Mieczysława (f), Maria, Anna, Jan, Michał KOŚCIUK; ++ Zofia i Jan BUTERLINA; ++ Władysław i Julia HAJDUCCY.

18:00 1. + Stanisław.

2. + Zdzisław HARĘZGA –22. greg.

SOBOTA 23.06.

12:00 Róża Różańcowa nr 32.

18:00 1. + Eugeniusz – 13. rocz. śmierci; ++ z Rodziny.

2. + Zdzisław HARĘZGA – 23. greg.

 

Intencje mszalne 10.06.- 16.06.2018r.

NIEDZIELA 10.06.

7:00 1. + Małgorzata GELLES – 5. rocz. śmierci; ++ Rodzice: Ignacy i Feliksa (f); + Mąż Stanisław; ++ Bracia: Zdzisław i Stanisław.

8:30 1. ++ Władysław, Stanisława (f) MACIĄG; + Tadeusz.

10:00 1. + Roman PILIŃSKI – 12. rocz. śmierci; ++ z Rodziny: Józef, Zofia, Feliks, Katarzyna, Mieczysław.

 

 

11:30 Msza św. zbiorowa:

  1. Dziękczynno – błagalna z okazji Urodzin:

- Krzysztof Rojewski, Kacper Sokołowski i Michał Turowski (LSO),

- Antonina PASIERBOWICZ – 1. rocznica

- Małgorzata – 11. rocznica i Julia – 7. rocznica,

- Kinga WALENTOWSKA – 12. rocz., Imieniny ks. Wiesława IGNATOWICZA,

z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, zdrowie, dary Ducha św. i opiekę  NMP Matki Pocieszenia.

  1. Dziękczynno – błagalna z okazji Rocznicy ślubu:

- Izabela i Aleksander OLAWIŃSCY – 3. rocznica, oraz za syna Józia

- Jadwiga i Henryk KCZMAREK – 40 rocznica,

z prośbą o umocnienie Bożą miłością, Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św., opiekę NMP Matki Pocieszenia.

  1. W intencji Dzieci i młodzieży, oraz za Rodziców.
  2. W intencji Ofiarodawców, duchowych i materialnych naszej Parafii.
  3. O szybki powrót do zdrowia dla Danuty PIOTROWSKIEJ.
  4. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie, ofiarowana od Uczestników pogrzebu:

++ Lidia KOMISARUK, Jan GANCARSKI, Wiktoria PRAŻA, Leon SULIK, Helena ZIMIN.

  1. + Maria 16. rocz. śmierci; ++ Józefa (f), Janina, Franciszek z Rodziny SKŁADNIK; ++ Zofia, Wojciech, Władysław z Rodziny BARANIECKICH.    (VERTE)
  2. + Michał GUŚ – 6. rocz. śmierci.
  3. ++ Krzysztof MRÓZ; ++ Jan i Jadwiga SIKORA.
  4. + Eugeniusz i ++ z Rodziny KOŚCIUK i KULON.
  5. + Syn Marcin SOBOLEWSKI – 10. rocz. śmierci – Rodzice proszą w modlitwie o zbawienie
    1. ++ Gertruda, Roman, Maria MAZURKIEWICZ – int. od Córki; ++ Wiktor, Rafalina, Janina – int. od Syna i Synowej; + Eugeniusz BROSZKO – 18. rocz. śmierci – int. od Córek i Zięcia.
    2. + Mama Franciszka ZARÓWNA – 3. rocz. śmierci.
    3. + Henryk WOŹNIAK – 15. rocz. śmierci.
    4. + Maria PAPIERZAŃSKA

 

13:00 1. + Zofia FRYSZTAK – 15. rocz. śmierci; ++ Karolina i Józef FRYSZTAK, oraz ++ z Rodziny.

 

2. + Sylwester RYBKA – 10. rocz. śmierci; ++ Anna i Józef STONCEL.

19:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 10. greg.

PONIEDZIAŁEK 11.06.

6:30 1. Dziękczynno – błagalna z okazji Imienin i Urodzin Roberta WOŹNIAKA, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Św., wszelkie potrzebne łaski i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

18:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 11. greg.

2. Dziękczynno – błagalna z okazji 80. Urodzin Franciszki (f), z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Św., wszelkie potrzebne łaski i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

.

WTOREK 12.06.

6:30 1. + Zdzisław HARĘZGA – 12. greg.

18:00 W intencjach nowennowych.

ŚRODA 13.06.

6:30 1. + Zdzisław HARĘZGA – 13. greg.

18:00 1. Róża nr 9.

2. ++ Maria i Antoni ZUBOWSCY; ++ z Rodziny.

 

CZWARTEK 14.06.

6:30 1. + Zdzisław HARĘZGA – 14. greg.

18:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Św., potrzebne łaski i opiekę NMP Matki Pocieszenia dla Władysławy (f).

2. W intencji taty Jacka o Boże błogosławieństwo, otwarcie się na dary Ducha Św.

PIĄTEK 15.06.

6:30 1. Przebłagalno – wynagradzająca za grzech nieczystości w Rodzinie.

18:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 15. greg.

2. + Tadeusz GĄSIOROWSKI.

SOBOTA 16.06.

12:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 16. greg.

18:00 1. + Zuzanna KOZORIS – 1. rocz. śmierci – int od Brata, Żony i Rodziny.

2. Róża nr 10 – o Boże błogosławieństwo, i potrzebne łaski dla Członków i Ich Rodzin, a dla ++ o życie wieczne. Za Ojczyznę.

Intencje mszalne 27.05.- 2.06.05.2018r.

NIEDZIELA 27.05.- Niedziela Trójcy Świętej.

7:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 27. greg.

2. ++ Anna i Piotr JASZCZUR; ++ Stanisława (f) i Stanisław WODZINOWSCY.

8:30 1. ++ Maria – 4. rocz. śmierci, + Antoni  48. rocz. śmierci MATUSIEWICZ; ++ Babcie, Dziadkowie: Weronika i Michał; Julia i Franciszek.

10:00 1. I Komunia Święta (SP nr 1 i 2).

 

 

11:30 1. I. Komunia Święta (SP 5 i Ścinawa Polska, Dzieci spoza tych Szkół, i spoza granic naszego Państwa)

13:00 1. Radio Maryja.

 

2. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Tadeusza POLANA, z okazji 23. rocznicy święceń kapłańskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

19:00 1. + Piotr PYSZEL – w 105. rocz. urodzin; + Józefa MARSZALSKA; + Józef ZDUNEK; + Jadwiga SIKORA.

PONIEDZIAŁEK 28.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 28. greg.

18:00 1. + Emilia KOZUBOWSKA – int. od Sąsiadów.

2. Dziękczynno-błagalna w intencji Marty i Piotra, z okazji 30. rocznicy Urodzin, oraz ich Córeczki Hani, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

.

WTOREK 29.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 29. greg.

18:00 W intencjach nowennowych. W intencji Parafian.

W intencji Młodzieży bierzmowanej.

 

ŚRODA 30.05.

6:30 1. Przebłagalno-wynagradzająca za grzech nieczystości w Rodzinie.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 30. greg.

2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Marka LEWICKIEGO.

CZWARTEK 31.05.- Uroczystość Bożego Ciała

7:00 1. + Władysława (f) SZTYPA – int. od Mieszkańców Pl. Szymanowskiego 16.

8:30 1. + Stanisław KĘDYS – 7. rocz. śmierci; ++ z Rodziny.

10:00 1. + Jan RYCZKOWSKI – 1. rocz. śmierci; ++ Jego Rodzice: Teofila i Marcin; + Bronisław HERBA – 34. rocz. śmierci; + Weronika – 6. rocz. śmierci; ++ z Rodziny.

13:00 + Jacek ŚWIĘTY – 19. rocz. śmierci.

19:00 1. + Damian KIEŁBICKI – 1. rocz. śmierci; + Tadeusz KIEŁBICKI – 25. rocz. śmierci.

 

PIĄTEK 1.06.

6:30 1. Przebłagalno-wynagradzająca za grzech nieczystości w Rodzinie.

18:00 1. ANSPJ – za Członków Bractwa i Ich Rodziny, za prześladowanych chrześcijan.

2. + Zdzisław HARĘZGA – 1. greg.

SOBOTA 2.06.

12:00 1. + ANS NMP.

18:00 1. + Zdzisław HARĘZGA – 2. greg.

2. + Wiesław SZEJNA – 20. rocz. śmierci; ++ z Rodziny.

Intencje mszalne 20.05.- 26.05.2018r.

NIEDZIELA 20.05.- Zesłanie Ducha Św.

7:00 1. ++ Julia, Leopold, Piotr.

8:30 1. + Danuta PEŁKA – 1. rocz. śmierci; + Tadeusz PEŁKA; ++ Józefa (f) i Józef RATAJCZAK.

10:00 1. + Ryszard – 3. rocz. śmierci.

 

 

11:30 Msza św. zbiorowa:

  1. Dziękczynno-błagalna w intencji Macieja KISIEL (LSO), z okazji 16. rocznicy Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
  2. Dziękczynno-błagalna w intencji córki Aleksandry z okazji imienin, córki Katarzyny z okazji 30 urodzin, wnuczka Nathana z okazji 1 rocz. urodzin i wnuczka Alana z okazji 7 rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
  3. Dziękczynno-błagalna w intencji Jolanty SZCZUTOWSKIEJ, z okazji 2. rocznicy Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia
  4. W intencji wszystkich Dzieci, szczególnie przygotowujących się do przyjęcia Komunii św. o   potrzebne łaski i wierność Panu Jezusowi. W intencji ich Rodziców. Za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i za ich Rodziców.
    1. W intencji duchowych i materialnych ofiarodawców Parafii.
    2. + Krzysztof JANKOWSKI – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    3. + Jadwiga JAWORSKA – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    4. + Anna WITOWSKA – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    5. + Władysław KRZYKAWIAK - 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    6. + Zbigniew KOWALSKI - 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
      1. + Krystyna i Zdzisław NOWAK – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    7. + Emilia KOZUBOWSKA  – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    8. + Adam PAWLARCZYK – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    9. + Wanda GÓRSKA – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    10. + Daniela (f) ŁABOWSKA – 3. rocz. śmierci; + Michał Łabowski; ++ Wanda i Jan GODLEWSCY.
    11. ++ z Rodziny GRZESIUKÓW: Zofia, Franciszek, Zdzisław.
    12. + Andrzej KORBAN – 3. rocz. śmierci; ++ z Rodziny.
    13. + Michalina GRZĘDZIELSKA.
    14. + Emilia KOZUBOWSKA – int. od Sąsiadów.
    15. + Antonina SALEWICZ – 4. rocz. śmierci; + Aleksander SALEWICZ – 28. rocz. śmierci; + Jan SALEWICZ.
    16. + Andżelika KRYSZCZUK – 3. rocz. śmierci.; ++ z Rodziny – int. od Ojca, jej Brata i Rodziny.
    17. ++ Henryk i Krystyna JEMIOŁEK.

13:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 20. greg.

 

2. + Zdzisław HARĘZGA – 1. rocz. śmierci.

19:00 1. + Irena – 1. rocz. śmierci; + Mąż Tadeusz – 1,5 roku po śmierci.

PONIEDZIAŁEK 21.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 21. greg.

18:00 1. + Stanisław.

2. W intencji Bogu wiadomej, Za dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK 22.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 22. greg.

18:00 W intencjach nowennowych.

 

ŚRODA 23.05.

6:30 1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Adama WOŹNIAKA, z okazji rocznicy święceń, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 23. greg.

2. ++ Stefania i Stanisław WALICCY; ++  Ich Rodzice i Rodzeństwo;  ++ z Rodziny z obu stron.

 

CZWARTEK 24.05.

6:30 1. + Józefa (F) DĄBROWSKA – 24. greg.

18:00 1. Dziękczynno-błagalna w intencji Macieja, z okazji 25. rocznicy Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

2. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Piotra SMOLIŃSKIEGO, z okazji 25. rocznicy święceń kapłańskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

 

PIĄTEK 25.05.

6:30 1. ++ Mieczysława (f), Maria, Anna, Jan, Michał KOŚCIUK; ++ Julia i Władysław HAJDUCCY.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 25. greg.

2. + Barbara – 27. rocz. śmierci; + Dariusz – 16. rocz. śmierci .

SOBOTA 26.05.

12:00 1. + Danuta KOZŁOWSKA – w Dniu Mamy – int. od Synów z Rodzinami.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 26. greg.

2. ++ Julia, Leopold, Maria, Bazyli, Piotr, Rozalia, Piotr, Maria, Jan.

Intencje mszalne 13.05.- 19.05.2018r.

NIEDZIELA 13.05.- Wniebowstąpienie Pańskie

7:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 13. greg.

8:30 1. + Stanisław KALISZCZAK – 26. rocz. śmierci; + Marian KALISZCZAK.

10:00 1. + Marian MAJ – 11. rocz. śmierci; ++ Józefa (f), Władysław, Józefa (f).

 

 

11:30 Msza św. zbiorowa:

  1. Dziękczynno-błagalna w intencji Bartłomieja STEBLEWSKIEGO, z okazji 5. rocznicy Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia dla Jubilata i jego Najbliższych.
  2. Dziękczynno-błagalna w intencji Karola SUCHECKIEGO, z okazji 18. rocznicy Urodzin, oraz w intencji jego taty Artura w 47. rocz. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
  3. O pomyślny przebieg operacji Mirosława (m).
  4. W intencji wszystkich Dzieci, szczególnie przygotowujących się do przyjęcia Komunii św. o   potrzebne łaski i wierność Panu Jezusowi. W intencji ich Rodziców. Za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i za ich Rodziców.
    1. W intencji duchowych i materialnych ofiarodawców Parafii.
    2. + Maria KOSIEWICZ – 3. rocz. śmierci; ++ z Rodziny.
    3. + Joanna JAZIENICKA-EKIERT – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    4. + Helena NIEMIEC – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    5. + Józefa (f) RAJCHEL - 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    6. + Józef SZCZEPANIEC - 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
      1. + Ryszard TRONINA – 10 rocz. śmierci.
    7. + Grażyna PRUSAK – 0,5 roku po śmierci.
    8. + Jan ROMAŃCZUKIEWICZ; + Adrian KUS; + Tadeusz KUS.
    9. + Genowefa MOLICKA – 1. rocz. śmierci; ++ z rodziny; MOLICKICH, ANDREASIK, WIĘCKOWSKICH.

 

13:00 1. + Katarzyna GOŁĄB – 20. rocz. śmierci; + Piotr GOŁĄB – 21. rocz. śmierci; ++ Roman, Bogdan, Zbigniew, Maria, Jan.

 

2. Dziękczynno-błagalna w int Członków Róży nr 13 pw. św. Rodziny, w intencji Ich Rodzin, a dla ++ o życie wieczne. W intencji naszej Ojczyzny.

19:00 1. ++ Janina i Włodzimierz KOŻENIOWSCY – 10. rocz. śmierci.

PONIEDZIAŁEK 14.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 14. greg.

18:00 1. + Kazimierz – 20. rocz. śmierci; ++ Piotr, Zofia, Jan, Stefania; ++ Stanisław, Józef.

2. + Edward – 5. rocz. śmierci; ++ z Rodziny GRABOWICZ.

WTOREK 15.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 15. greg.

18:00 W intencjach nowennowych.

 

ŚRODA 16.05.

6:30 1. + Michał Mazur – int. od Rodziny WOJEWODÓW.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 16. greg.

2. ++ Krystyna i Zdzisław NOWAKOWIE – int. od Sąsiadów i Znajomych.

 

CZWARTEK 17.05.

6:30 1. + Michał MAZUR – int. od Rodziny BIESZCZADÓW.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 17. greg.

2. + Michał SZCZEPKOWSKI – 15. rocz. śmierci; ++ z Rodziny SZCZEPKOWSKICH i KŁOSOWSKICH.

 

PIĄTEK 18.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 18. greg.

18:00 1. Dziękczynno – błagalna w int. Nataniela GRZESZCZUK z okazji 4. rocz. Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św., potrzebne łaski i opiekę NMP Matki Pocieszenia dla Jubilata i jego Rodziców i Chrzestnych.

2. + Józef SYPIEŃ – 19. rocz. śmierci.

SOBOTA 19.05.

12:00 1. Dziękczynno – błagalna w int. Marii BURDAŚ, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św., potrzebne łaski i opiekę NMP Matki Pocieszenia.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 19. greg.

2. + Jan MAĆKULA – 16. rocz. śmierci; ++ Rodzice i teściowie: Marianna i Paweł; Józefa (f) Michał.

Intencje mszalne 6.05.- 12.05.2018r.

NIEDZIELA 6.05.

7:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 6. greg.

 

8:30 1. Żywy Różaniec.

10:00 1. + Bronisław IGNATOWICZ – 2. rocz. śmierci.

 

 

11:30 Msza św. zbiorowa:

  1. Dziękczynno-błagalna w intencji Mikołaja MICHNIKA – (LSO), z okazji 11. rocznicy Urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św.  i opiekę NMP Matki Pocieszenia.
  2. W intencji wszystkich Dzieci, szczególnie przygotowujących się do przyjęcia Komunii św. o   potrzebne łaski i wierność Panu Jezusowi. W intencji ich Rodziców. Za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i za ich Rodziców.
    1. W intencji duchowych i materialnych ofiarodawców Parafii.
    2. + Tadeusz SOBAŃSKI – 6. rocz. śmierci; + Stanisława (f) SOBAŃSKA; ++ z Rodziny SOBAŃSKICH i BIELAWSKICH.
    3. + Władysław SPINKA – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    4. + Zbigniew DANIK – 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    5. + Janusz ZAMORSKI - 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
    6. + Stanisława (f) CZERSKA - 30. dzień po pogrzebie – od Uczestników pogrzebu.
      1. + Maria BARANIECKA – 1. rocz. śmierci; ++ Rudolf i Stanisława (f) PELC; ++ Dziadkowie: Ludwika i Jan KRÓTCY; ++ Dziadkowie.
    7. + Mąż Stanisław SZCZEPAŃSKI; ++ Rodzice: Stanisława (f) i Zygmunt ŁEBEK; + Siostra Henia OSTROWSKA; + Małgorzata KURIATA; + Józefa (f) MAZURKIEWICZ; + Brat Bogdan ŁEBEK.
    8. ++ Rodzice: Józefa (f) i Andrzej ZEZULA.

 

13:00 1. + Stanisław WYPYCH – 1. rocz. śmierci.; ++ z Rodziny: WYPYCH, PIKAUS, ŻOLIŃSKICH, PTAK, ŻUKIEWICZ.

 

2. Pro Populo.

19:00 1. ++ Franciszek, Maria, Dorota, Maria, Jan, Michał; ++ z Rodziny.

PONIEDZIAŁEK 7.05.

6:30 1. ++ Aniela, Stanisława (f), Jan, Henryk, Jan.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA  - 7. greg.

2. + Bronisław IGNATOWICZ – 2. rocz. śmierci.

WTOREK 8.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 8. greg.

18:00 W intencjach nowennowych.

 

ŚRODA 9.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 9. greg.

18:00 1. ++ Józef i Helena MĄDRZYK.

2. ++ Rodzice: Antonina – 14. rocz. śmierci, Wincenty; ++ Teściowie: Franciszka i Piotr; + Bolesław; + Zdzisław.

 

CZWARTEK 10.05.

6:30 1. Przebłagalno – wynagradzająca grzech nieczystości w Rodzinie.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 10. greg.

2. + Kazimierz TODORUK; ++ z rodziny: FALISZÓW i TODORUKÓW.

 

PIĄTEK 11.05.

6:30 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 11. greg.

18:00 1. Czciciele Miłosierdzia Bożego.

2. + Władysław KRZYKAWIAK – int. od Dariusza JĘSIORA z Rodziną i od Grzegorza JĘSIORA z Rodziną.

SOBOTA 12.05.

12:00 1. + Krystyna FILIPCZAK – 3 miesiące po śmierci.

18:00 1. + Józefa (f) DĄBROWSKA – 12. greg.

2. + Joanna JAZIENICKA – int. od rodziny SADOWSKICH.